nadpis

  Nová stránka 1

 

Home

O Nás

Naše Třídní

Náš Ústav

Vizitky

Galerie

Filmový klub

Třídní Výlet

Projekt

Lyžák

Deníky Z LVK

Výroky Slavných

Guestbook

Naše Výtvory

Seznam Žáků

Profesoři

Odkazy

Pro Odvážné

 

 

Ohlédnutí Za Lyžákem
 

Báry pohled na LVK

Mno, nějak ve zkratce náš LVK.

LVK byl velmi zajímavý, po příjezdu jsem (jsme) byli nadšený…krásný pokoje, výborný jídlo, kulečník, šipky, hezký číšníci. Hned v neděli ráno začal výcvik. Někteří jedinci byli na prkně, ostatní se trápili na lyžích. Nejdřív jsme byli na nějaký sjezdovce a další den šli na Davidovky, z kterejch jsme (jsem) byla nadšená, úplně hezká sjezdovka. Ale s vlekem byl lehce problém, ti kteří se vydali na prkno měli problémy s vyjetím pomy. Někteří ji nevyjeli ani do konce výcviku. Prknaři šli jako první na běžky a asi nejvíce to odnesli, ale viděli jsme krásnou přírodu. Vidět, že jsme nad mrakama byl senzační pocit! Ze začátku jsem měla strach z ředitele, jakej bude…ale je to skvělej říďa. Je s nim strašná sranda!!! Večery jsme řešili každej po svým…někteří s flaškou, jiní s hudbou, další s televizí. Prostě každej podle nálady, ale sranda byla vždycky. Nesmim opomenout naše malý sekundány. Jsou malinko přidrzlý, ale tááák roztomilý!!

Pohled Janči Vajaiový na LVK

Mno…můj pohled na lyžák…objektivně – bylo to good – počasí super – naučila jsem se obloučky na prkně…
J Schytala jsem ránu pomou do nosu – ještě dnes mám krásnou modřinku, třískla jsem se prknem do spánku…boule, bolest, šalenost, no a taky jsem pořádně naražená…to jsem hroznej hypochondr, co? Ne, musim si postěžovat. Ještě se musím pochlubit s diplomem z běžek – 3.místo! Já a běžky??? Jsem asi hodně dobráJ

Markéty pohled na lvk

No, tak lyžák byl good. Krásně jsem si zalyžovala, pač sněhový podmínky byly super! A počasí taky. Nejdřív jsem se teda pěkně spálila, ale pak už to bylo better. Taky jsem měla menší problémy s čočkama, ale pomohla mi paní doktorka. No abych si furt jenom nestěžovala, tak se musim skromně pochlubit, že sem byla 1. v závodu na běžkách i ve slalomu. Takovej menší detail byl ten, že lepší než já byla Lenka Kubínová, ale ta se jakoby nepočítala k nám. Byla jsem prostě oficiálně první. Na běžkách jsme byli s panem ředitelem jenom jednou ale vůbec mi to nevadilo. Taky nám Léňa udělala koncert. Byla to fakt sranda. S holkama byla zábava, ale s klukama taky…jinka newim, co mam psát extra vtipný to není. Končim

Pohled Elišky na LVK

Lyžařský výcvik se mi až na mou zlomenou ruku – konkrétně teda levé zápěstí celkem líbil. Nechyběly vtipné chvilky, zpěv, padání z vleků i mimo něj a v neposlední řadě zakázané pití s diskotékou uskutečněnou malými krakeny. Celkové hodnocení LVK je na vysoké úrovni. Poprvé jsem tam zhlédla Balona opilého, Řebíčka v náladě a v neposlední řadě i infantilně se usmívající Dvořákovou. Jak jsem řekal, tejden na horách s naší třídou a profesory, to je zážitek na celý život.

Pohled Lenky na LVK


Věděla jsem o lyžáku rok dopředu, ale až poslední tejden jsem si zjistila správné datum. Bus jsem stihla naneštěstí. Buzerace začala až na první benzínce, zahnali nás zpátky dřív, než jsem stihla něco koupit. Další zajímavý okamžik byl asi když jsme stáli asi půl hodiny na místě – hlavně pač sem chtěla nutně na záchod. Za odměnu jsme vykládali bágly. Polomrtvá jsem se dobelhala k chatě. Mezitim mě profesoři zezadu napomínali, že ničim běžkařskou stopu. Strašnou dobu jsme čekali na zavazadla. Jedna rolba se rozbila, pač řidič byl ožralý a druhá nabrala pro změnu cizí lidi. Za zmínku stojí i moje prkno. Byla jsem horší než moje sestra. Balon mi vysvětloval, že když dam ruce doprava, tak doprava taky pojedu. Pak jsem celý den strávila u vleku. Lidi si prý začali říkat, že tam asi bydlim. Poznala jsem spoustu obsluhovačů vleku i mě začali zdravit cizí lidé. Všechno mě bolelo.
Jako dárek jsem chytla opary a nějaký spáleniny, takže poslední 3 dny nestály za nic. Ještě před tim, jsem si ale odbyla svůj beznadějně vyprodaný koncert.


Deníčky

18.3.2006 – píše Jančí Janáčků


Takže první den…teda jesli se to tak dá počítat…Dvořka přišla v dechberoucím ohozu…smaragdová péřovka a šusťáčky a k tomu čepička s babmbulema…vypadala jako mentolovej bonbonJ Hned ukázala jakej je kádr a dala Katce černej puntik za to, že neměla obal na lyže.

Meggie mě poněkud vystrašila tim, že nás budou rozřazovat už dneska….není nutný se ztrapnit hned první den….a taky tim, že s sebou má kudlu – pro všechny případy

Dalším pozantkem je, že v rodině Hampejsů si při loučení podávaj ruku J

Teď večer jsme na pokoji…Markéta si píše s Votym, Vašek poslouchá morčata na útěku, Radek dělá stojky a chodí po rukou, Jandík má dost a Lenka střídá pokoje…..a moje krosna jela skútrem, protože – 1.rolba byla ožralá, 2.rolba zjistila, že ta 1.spí a omylem naložila jiný…takže Žatec utřel…pak jeli pro naše a le porouchali se, njn…tak byla vyslána ta další a přivezla naše lyže i bágly…ale ne naše, ty jely skútrem.

Teď tu byli kluci….oděni v kraťasech a Mísi si uvázal na hlavu šátekJ na farjera

19.3.2006

Měli jsme sjet kopeček na rozřazení do skupin, ale stačilo jen říct, jak lyžujem….S Jitkou sme v Mannschaftu u Kubínový, Řebíčka maj ty nejlepší, snowboarďáci maj Balona a Maruš má začátečníky J U jídla sedíme s klukama…teda neci pomlouvatř ty ostatní, ale ti se kterejma sedíme jedí jak prasata….ne všichni, to ne..ale třeba za Vaška bych ruku do ohně nedala.Jo, a čekaání na večeři nám zkracovala Lenka svým skákáním, tancováním, pobrukováním a hopsáním po chodběJ

Barunky vyznání a pohled na den:

Dnešek byl mazcovní. V 9 hodin sme šli na prkno prostě mazec. Ve 13: 50 sme šli na běžky největší mazec na světě. Makala sem jak svině. Stoupali sme do kopců a pak sme hned přišli až na večeři já byla uplně vyřízená pak sem si dala vodičku a a něco jako semtex a bylo mi fajn teď poslucham Janču a je mi fajn miluju vás všechny.

20.3.2006 – lvk pohledem Báry

Ranní vstávání bylo zajímavé, hned jak jsem vstala uviděla jsem ksichtíky Nelli, Zůzi, Deni, Janči a nejlepší byl Lenči. Pak byla snídaně – výborný rohlíky a báječný vajíčko. Po snídani jsme byli na prkně. Docela zábava, když jsem viděla nějaký z naší skupiny jak se usilovně snaží vyjet vlek. Pak byl obídek. Vašek chtěl vypít špenátovou polívku z mísy. Katka snědla hlavní jídlo asi za minutu a pak že nežere…hahaha.
Potom bylo odpolední ježdění, nic se nezměnilo. Až na to, že holky stále nedokázaly vyjet vlek a šlapaly 1 km sjezdovky pješky J Líšťa je úplně úžasnej. Janča svádí Líšťu, šahá mu mezi nohy, jelikož jí Janďas nechce a proto jí nezbývá než šahat Líšťovi mezi nohy. Teď se tu bavíme o hláškách ze školy. Zrovna je téma Rubešová. Heh, už se plní pokoj Janči Janáčkový. Všechny baví hlášky.
Šálalal lalala la.

21.3.2006 – Píše Jančí Janáčků

Ráno jsme měli volno a „uklízeli“…teda já se fakt snažila, ale nějak dlouho se to teda neudrželo. Kluci si stavěli aktivně skokánek a k tomu iglů. Odpoledne šlo naše družstvo na Davidovky, ale já, Katka a Jitka sme zůstaly s Dvóřou a jejím mannschaftem…(to se neodmítá) , no a já začala aktivně skákat ten skokánek…teda jesli se tomu tak dá řikat, a muj poslední skok ten, nejpodařenější viděla většina zůčastněných…ovšem nemam se zaco stydět držkopád a let po hubě, po zmrzlý dráze je obdivuhodnej…lyže zapíchlý ve sněhu, hůlky 5 metrů ode mě, brejle pryč…..ale byla sem v poho J

Ovšem u večeře se Vašek opět projevoval…jedl ubrousky, který si posolil a pil čaj ze džbánku. Děsný. Eliška si zlomila ruku a Nella narazila rameno, mě bolí zápěstí, ale nestěžuju si….sou tu jedinci např. Radek, který maj energii na rozdávání a dělá stojky…ehm. Večer sme byli skoro všichni nalezlý na chodbě jak socky, a zejtra celodeňák…jóóóó …Dvořena bude zase o půl dvanáctý kontrolovat tak nazdar!

22.3.2006 – píše Jančí Janáčků

Celej den na běžkách …sem nadšena…úžasný, ale sjela sem kopec z Petrovky, sice mym osobitym stylem( pluh, nohy metr od sebe, kolena u sebe, pokrčený nohy, křeča v celym těle a debilní výraz) ale přece!

Večer nám Lenka udělala koncert…. Markétě se zasekla čočka ve voku a šla za doktorkou a teď se ztrápenym výrazem na tváři usnula. Radek se bavil tim, že se nechával bouchat do břicha…hmmm. Markéta kňučí v posteli. Rubi mi poslala smskuJ

Lenka by určo zabodovala v hvězdný pěchotě…hehe (vtip). Mam depku…neci do Žatce, zapadákov světa, chci kluka.

23.3.2006 - píše Janča Vajaiová

Celej den an Davidovkách, umim obloučky na snowboardu, ale představa celého dne
 stráveného na Davidovkách ...to bude sranda. Jezdila jsem s barčou a pěkně jsme
 se ulejvaly. Ráno jsme sii tak narazily kostrče, že nemůžeme hačat. Já mam k
 tomu celou pravou nohu ( a půlku) hrozně bolavou. Ale hrozně...au! Párkrát jsme
 se spolu potkaly, viď Jani...I love you, I miss yopu, I fuck you!. No jinak
 jízda na vleku byla jako vždy příjemná...hlavně u chatky:-) to jsi viděla vi´d?
 K obídku jsme měli celstýnskou polévku a skvělou omáčku...mňam.Odpoledne
 pokračoval sjezd krásné sjazdovky a výjezd super bezpečnym vlekem.-)
 Večer...jako vždy...nudim se. Teď sedíme u Janči na pokoji a koukáme na Gitu -
 ordinace v oranžové zahradě. Zítra krásně vypuknou závody. Nemůžu se dočkat, až
 pojedu z toho krásného kopečku z Petrovek. Budu končit.
 

24.3.2006 - píše Jitule

 Poslední den LVK, každý by měl předvést jak bravurně ovládá sjezd na lyžích a
 jako třešinku na dortu a vrchol dne běžkařský závod. Obří slalom byl vážně
 super.Několik málo jedinců si ovšem nevšimlo všech branek(viď Jančí). Po obědě
 začaly přípravy na běžky. Kluci si pečlivě namazali běžky a svým protivníkům je
 také chtěli ůpřipravitů - namzat sjazdovým voskem. Mísy netrpělivě odpočítával
 minuty do startu a dobíjel se pomocí energetického nápoje. Jestli mu pomohl fakt
 nevím - teď leží absolutně kaputt v posteli, ale nejspíš bude se sebou
 spokojenej a natrpělivě čeká na to, jak dopadl.
 Mně se závod taky šíleně líbil, čekala jsem na běžky a pak jsem úplně jako
 poslední vyrazila na trať. Vždyť se říká - to nejlepší nakonec a je to pravda -
 záchoďák zabránil všem pádům. V cíli mě opravdu překvapilo, když jsem tě tam
 Jančo viděla. Přece jen jsem doufala, že je ještě někdo za mnou a nečeká se zase
 jenom na mě jako v sekundě, kyd jsem opravdu exceloval (a myslíš Jíťo, že víc
 než já??). Moc by mě zajímalo, k čemu to všechno je, tomu, jak jezdim, se mohl
 každý zasmát během celého týdne (moje řeč:-))
 Bylo to tu O.K., lyžuju už nejlíp ze třídy. A hlavně s tebou Jani tu byla
 ohromná sranda a taky tu byl někdo, kdo má stejný depky, i kydž bez nich by to
 bylo lepší. Příští rok určitě vyrážíme na lyže....Jíťa

Pořád 24.3.2006 .......teď píše Zuzanka

 Dneska jsme měli závody na běžkách, ale o tom asi psala Jíťa :-)Nesnášim běžky!
 Měli jsme tam obrovskej kopec, kterej jsem do půlky vyjela na běžkách. Pak jsem
 se vrátila pěšky pod kopec, tam mě Řebíček poslal pěšky a a nahoře mi je Bali
 nandal já za odměnu mohla jet pluhem dolů. Děs! Nesnášim běžky! A ještě jedna
 perla...Bára celej závod na běžkách jela se sjezdovýma hůlkama. To si asi
 pořádně zaběžkovala. Ale jinak byl celej lyžák fajn, i když mě trošku
 pronásledovala ponorka. Hlavně mi vadilo, ajk si každej na něco stěžoval. Ale
 všichni byli vážně skvělí.

Pořád 24.3.2006........píše machr dne Jana Janáčků

 Já se musim přiznat...dýl už to skrejvat nešlo. Celej lyžák jsem se mocinky moc
 těšila na závody...vim, že je blbí se přiznat, ale je to tak...já hned první den
 věděla, ajk to všem natřu a moje tušení se splnilo...nejenže na sjezdovce sem
 rekordním časem prosvištěla SKORO všechny branky(až na tu u smrčku...tu sem
 vynechala místo ní zařadila menší skokánek), ale i na běžkách.....teda na ty
 jsem nešla...nikdo si nedokáže představit, ajk moc mě to mrzelo. Pochopte, celej
 den se těšim, jak si úžasně zaběžkuju...a on Jirák zůstal na chatě, takže
 zatímco já nedočkavě na něj čekala, abychom si vyměnili běžky, on byl na
 chatě....myslela sem že je to zlej sen....něco tak hroznýho. Všem kteří čekali
 na můj komický výstup se velmi omlouvam, a slibuju, že jim to vynahradim...třeba
 vám zazpívam (hůlkou do oka se píchat nebudu), můj nenapodobitelný, dechberoucí
 sjezd kopce z Petrovky jste neviděli, ale já viděla vás....byl to fakt
 mazec...hlavně Barunka, jak jela po zadku, bo Jíťa která se věrně držela stylu
 záchoďák, nebo Zuzanka, která pořád padala...ovšem ani Mísi, kterej se ze všech
 sil snažil nebyl nejhorší....ale na Radka nemá:-) ten jel celej kopec ve
 vajíčku...aktivista jeden. Ano, a celý poslední den jsme zakončili dýzou,
 kterou zorganizovala sekunda a pak někdo nejapně potřel kliky krémem....docela
 by mě zajímalo, kdo to jako byl

Pořád 24.3.2006….píše Barunka

Poslední den LVK se vážně povedl. Hned ráno jsem se probudila s nateklou pusou! Hurá, mam opar, vážně skvělý! Celej den jsem měla blbou náladu. V 10:00 nebo nějak tak jsme se šli podívat s Jančou na sjezd lyžařů. Balon nám nařídil ať si vememe prkno, tak jsme se jak tůt vrátily na chatu pro prkno a šly zpátky. Nakonec jsme byly tak nasraný, že nás Balon chce nechat jezdit, že jsem vzteky začala brečet. Kolem 3 hodiny jsme jeli závod na běžkách. Nějak jsem to nestíhala a přiběhla pozdě. Při tom spěchu jsem si vzala lyžařský hůlky místo běžeckých a nenamazala si běžky. Takže se mi šlo, teda běželo vážně skvěle. Kopec jsem sjela po prdeli, ale snad se všichni zasmáli. No jo no, dnešek byl fakt úžasný!!! Jinak celej LVK byl fajn.
Prkno už mi skoro de J

 

Zpět Nahoru

  aktuality