nadpis

  Nová stránka 1

 

Home

O Nás

Naše Třídní

Náš Ústav

Vizitky

Galerie

Filmový klub

Třídní Výlet

Projekt

Lyžák

Deníky Z LVK

Výroky Slavných

Guestbook

Naše Výtvory

Seznam Žáků

Profesoři

Odkazy

Pro Odvážné

 

 

Projekt

Mno, ten odstavec o projektu v návštěvní knize mi nak zmizel, páč se mi ztratil a nemůžu nejít správnou adresu tý knihy :D, takže znova.

Ve čtvrtek odpoledne sem byla na "projektech pro všechny", myslím že pravě od nás vzešel asitak nejlepší nápad a to na obnovu místnosti vedle kantýny. a roznášet čaj zdarma tam nebudu :D! Mohlo by to vypadav fakt pěkně, kdyby se vymalovalo.. dala bych na steny nakou nastenku.. treb na vzkazy, reklamy atd... lepsi stoly.. a zidle.. naky v bazaru, nic extra nepotrebujeme, sme zvyklý na extrém ne? ;) dalo yb se tam odpocovat o volny hodiny, priejmny prostredi. Tedkon se tam ani mco nikomu chodit nechce, pac to tam smrdí a je to tam hnusny.. na chodbach je 6 mist na lavickach pro celou tridu mimochodem :D. Tam se odpocovat o volnou hodinu neda, ani se ucit, dopisovat sesity, opisovat ukoly....

Na projekt nemusi clvoek dostat celych 10 000.. spis bych pocitala s rozpoctem kolem 7 nebo 6 ti tisici..  Pry se enda sehant zadyn levny nabytek, ja nevim, ale mam doma psí kreslo, a ej moc pekny, hezci nez moje postel, a myslim ze nebylo ani drahy.

Kdyby se vazne nekolik lidi pustilo do toho, ze by se mistnost vyklidila.. prinesly by se štafle, vymalovalo by se, klidne bych nakrelsila na steny naky krajinky, nebo neco tajemnyho, aby to tam melo nakou atmosferu, ktera je podle me, pro soustredeni dost dulezita. Jestli yb se ovsem ansel nekdo, kdo by tu tech enkolik tydnu opravdu enjak pracoval a zapojil se, já sem pro kazdou blbost ;) a v tom malovani ybch se vyzivala, myslim ez by to byla hlavne sranda a zkusenosti, navíc ta sláva po gymplu :D.

Mínusem je prý, že by to kazdy zničil, nayk malý vandalové, ale zas, zdi se muzoáu holt trochu poskrabat, ale stejne se to dole casto azmyka a je to tam hlídané, nic tak hrozneho se tam dit nebude. Moc pesimismu skodi, to je jako si rict, "Me ta skola urcite k nicemu nebude, páč v tyhle zemi neseženu práci, tak nebudu chodit do školy :D ( např)" Btw.. určo bysme byli v novinách :D já tam jeste nebyla,.. kdby se to povedlo... musely by se nejdriv zjistit ceny materialu a musí se šetřit co nejvíc, a manuální práce je hlavně na studentech, protože ten Fond nebude platit práci žádné cizí firmě aby to za nás udělala, chce vidět naší snahu.

No to by bylo, se nák vyjádřete ve foru jeslti by měl někdo to nadšení trochu se snažit ;) ... píšu to sem, páš se to týká hlavně sexty, a protože ten "Muj-Board" mi hází pořád chybu databáze :D ..

Oficiální stránka - mujboard-projekty : http://mujboard.i-cz.net/projekty/viewforum.php?f=2

 

 

 

Jen pár fotek jak sme si hráli na projekech :D

Zpět Nahoru

  aktuality