nadpis

  Nová stránka 1

 

Home

O Nás

Naše Třídní

Náš Ústav

Vizitky

Galerie

Filmový klub

Třídní Výlet

Projekt

Lyžák

Deníky Z LVK

Výroky Slavných

Guestbook

Naše Výtvory

Seznam Žáků

Profesoři

Odkazy

Pro Odvážné

 

 

Pro odvážné


Padlo rozhodnutí založit tuto další rubriku, protože někteří se rozhodli psát až přiliž upřímné články a začínají vznikat obavy že by to mohlo našeho běžného návštěvníka pohoršit. ..Prostě nevhodný věci budu házet sem, páč je stejně chcete vidět víc než cokoliv jinyho. :D Jestli to nekoho urazí neni muj problem, proste ste nevhodný!!

 

Černobíle město ( dvojsmysl hehe )

 

Bylo nebylo a možná nebude, stálo nestálo jedno město. V čele byla žlutá radnice a v ní tlustý úředníci a drzý úřednice, všichni pracovali v bludišti chodeb, kde bylo pro pouhého smrtelníka nad míru snadné ztratit se a již nikdy nevidět denní světlo, možná ani té občanky se nedočká. … No o radnici tady není radno mluvit na veřejnosti, páč je to město tak malé že lehko narazíte na někoho z televize nebo z místního brutálního bulváru : „Žatecké noviny“.

Radnice je prý natřená zvláštní barvou, která zezelená když se ve městě vyčistí ovzduší, já si jí teda pamatuju jenom žlutou. … To sem teď mluvila o samých světlých barvách, avšak, v ulicích tohoto města se tajně i veřejně prohání jistá menšina.. nebo spíše většina obyvatel, jejich barva světlo pohlcuje a přináší temnotu do našich srdcí a peněženek. Jejich přízvisko se každý obává vyslovit, protože vás můžou napadnou kdekoliv. Jsou za každým rohem, v každé uličce, v každém rozpadlém baráku, v každém kanálu a v každé fronte na sociální dávky. Množí se jako kobylky, není proti nim repelent a nemají ani přirozeného nepřítele. Vymkli se zcela naší kontrole a jestli si nepospíšíme, zcela pohltí toho město, pak celý stát a nakonec možná všichni odtáhnou do Ameriky… doufejme.

 

V úskalích tohoto města však žijí ještě jiní tvorové. Nejsou sice tak tajemní, ale právě to jejich neustálé vystupování na veřejnost a promlouvání k občanům jim dává svůj typ hrůzy. Snaží se všem vnutit to co nechtějí, i když to v podstatě chtějí ale jen dělají že to nechtějí a snaží se využít jejich snahu jim to vnutit za nižší cenu. Ted jsem toho asi prozradila moc, ale ke čtení tohoto příběhu se stejně dostanou jen pomalejší jedinci, kterým nic nedochází, takže mohu pokračovat v klidu dál. Jejich úkryt není přesně definován. Přitáhli do našich zemí z východu a sídlí všude, kde jsme my. Zahlídnete je v každé továrně, pod každým pultem, v každé výloze, za každým věšákem, pomalu u každé křižovatky a u hranic nejčastěji, ale hlavně v restauracích. Podávají podezřelé mixy jídel, takže nikdo ve skutečnosti neví, co jí. V jejich rodné zemi jim to stále prochází, tady ovšem nemají dost prostředků pro lov medvíďat. …….Jejich vzhled je všem známý. Vypadají, mluví a chovají se jako naše děti, a byly byste schopni ublížit dítěti.. pokus ovšem nejste pedofil se sklony k sadismu či psychopatii. Co dodat, přesto všechno, jsou často našimi jedinými zásobovači oblečením.

 

 

Když zajdeš do té školy
uvidíš jak si každý triko honí
nadržení kluci, holky
profesoři, učitelky
Štěpánkovou tam za rohem
plní Líšťa tvarohem
Ani Hráďa nezahálí
Líšťa se pod ním válí
Líšťa se snaží, půlky svíra
Na Hráďu to nezabírá
Zuzka pod nimi stlačená
bolavá má vemena
a už je po všem přátelé
Líšťa si natrh kus prdele! 

Jestli někdo bude tohle kritizovat, tak mu rozbiju hubu, protože sem byl donucen! Pokud ste starší a silnější, tak vás asi nezmlátim.
Stěžujte si Báře! Naše třída vznikla nevim přesně kdy, ale je to úplně jedno. Bylo tomu asi před čtyřmi roky. To jsme byli ještě malejma šmejdama, jako ti ostatní primáni, který nás furt otravujou.
Teď budu protiřečit Báře Pischové, která tvrdí, že o nás profesoři říkají, že jsme velice inteligentní třída. Řekl bych, že část z nich, si o nás myslí jací jsme retardi, nemám jim to za zlé, jsem s nima téhož názoru. Dokonce paní zástupkyně ředitele profesorka Zimmermanová řekla něco v tom smyslu, co to musí učit za kretény, je pravda, že jsem se snažil dát Luxisovi pěstí, ale to je jedno.
Jinak jsme docela fajn třída, většina kluků si s velikou oblibou hraje na dementy, dělá zvířecí zvuky, sexuálně obtěžuje spolužačky, terciánky a Petra Líšťanského (nejen obtěžuje) , krade si navzájem učebnice a tašky a mlátí se navzájem do genitálií. Holky se na rozdíl od nich do genitálií nemlátí, ne že by některé nemohly, ale prostě není tomu tak. Nebudu je moc kritizovat, ještě bych je naštval. Takže jsou to stvoření dokonalé oslnivé krásy, inteligence, šarmu a krásy. Pischový to furt řikám, ale nechce mi dát, docela by mě zajímalo jak na to zareaguje.
Takže tohle by bylo asi tak vše co chci napsat.
Zdraví Tomáš Koutný
alias Čita

Kwisatz Haderach

 

 

Brázdova suprmontáž:

Zpět Nahoru

  aktuality